עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

הגיגים, רגשות, מעשים ושאר קשקושים של נערה מתבגרת. כותבת עוד מילדות, משתמשת בבלוג בתור ארכיון ומקום להתבטא.
חברים
אחת שיודעתedyaIM ALGeminiGod Is A WomanBe Your Own Hero
Lady In BlackDarkEaglemy life-mishelSuzancosmicBFFTigerLily
missteenagerסופרת כוכביםחיים של אחרים- סיפור בהמשכים.סייג'
אנוכי
אישה,
יהודייה,
חילונית,
ישראלית,
צמחונית,
חולמנית,
סקרנית,
פחדנית,
בעלת כלב,
בעל חתולים,
אוהבת אדם,
אוהבת בע"ח,
אוהבת אוכל,
אוהבת ילדים,
אוהבת מוזיקה,
שונאת לפחד,
שונאת מתחים,
שונאת חרקים,
שונאת שקט,
שונאת ריצה,
חובבת הליכה,
חובבת טיולים,
חובבת מסורת,
חובבת היסטוריה,
חובבת דיבורים,
חובבת דיונים,
חובבת כתיבה,
חובבת קריאה,
חובבת ספרים,
חובבת אגדות,
חובבת סרטים,
חובבת עיצוב,
חובבת DC,
חובבת גיבורי על,
חובבת אנימציה,
חובבת אנימה.
משפטים
”Gravitation is not responsible for people falling in love“

”It always seems impossible until It's done“

”אם כולם חושבים אותו הדבר, סימן שמישהו לא חושב כלל“

”חתול שחור שעובר בדרך זה סימן שהחתול בדרך לאנשהו“

”אישה יכולה להסתיר את אהבתה ארבעים שנה, אך את כעסה אפילו לא יום אחד“

”כשאתה מת זה לא כואב לך, אלא לסובבים אותך. כך גם כשאתה טיפש.“

”פתגם אנגלי עתיק אומר - אל תרוץ בראותך צלף, אתה תמות עייף!“

”מוות של אחד זו טרגדיה, מוות של מיליון זו סטטיסטיקה“
סטאלין

”אל תדאג ממה שאנשים חושבים עלייך, הם טרודים ממה שאתה חושב עליהם.“
אדלשטיין

”קל יותר להשיא עצה לאחר מאשר לך עצמך“
רבי נחמן מברסלב

”אנשים נרתעים משקט כי למחשבות שלהם יש את הרעש הכי מטריד“
הילה שלג

”שָׁמוּר אוֹתִי מֵאוֹהֲבַי וּמִשּׂוֹנְאַי אֶשָּׁמֵר בְּעַצְמִי“
וולטר

”טוֹב שָׁכֵן קָרוֹב מֵאָח רָחוֹק“
משלי, פרק כ"ז, פסוק י'

”טוֹב יֶלֶד מִסְכֵּן וְחָכָם מִמֶּלֶךְ זָקֵן וּכְסִיל“ קהלת, פרק ד', פסוק י"ג

”כִּי לְכֶלֶב חַי הוּא טוֹב מִן הָאַרְיֵה הַמֵּת“ קהלת, פרק ט', פסוק ד'

”נֶאֱמָנִים פִּצְעֵי אוֹהֵב וְנַעְתָּרוֹת נְשִׁיקוֹת שׂוֹנֵא“
משלי, פרק כ"ז, פסוק ג'

”שִׂנְאָה תְּעוֹרֵר מְדָנִים וְעַל כָּל פְּשָׁעִים תְּכַסֶּה אַהֲבָה“
משלי, פרק י', פסוק י"ב

”מַיִם רַבִּים לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת הָאַהֲבָה וּנְהָרוֹת לֹא יִשְׁטְפוּהָ“
שיר השירים, פרק ח', פסוק ז'

”בְמָקוֹם שֶׁאֵין אֲנָשִׁים הִשְׁתַּדֵּל לִהְיוֹת אִיש“
מסכת אבות

”מִצְוָה גְּדוֹלָה לִהְיוֹת בְּשִׂמְחָה תָּמִיד“
רבי נחמן מברסלב

כל מני

13/01/2018 00:17
נערת הגורל
בימים האחרונים אני הפכפכה. יש לי כל מני דברים להגיד, אף אחד מהם לא קשור לשני. אני פשוט כותבת על כל מני דברים שאני חושבת.

אני נמצאת הרבה יותר זמן בבית של אבא שלי. זה הרבה יותר מרגיע בעבורי, זה ממש טיפול רגשי שכל מה שאני עושה בו זה לשבת ולהסתכל, לדעת שאני בבית של אבא. אני לא יכולה להמשיך להיות כל החיים סביב אמא. אני לא יכולה לכלול אותה בכל חיי, אני לא רוצה את זה. לא רוצה לשבת בארוחות שישי ולא להתלוות לאירועים. יבוא יום ואני אהיה אדם בוגר, לא ילדה. בטח לא הילדה של אמא. אני יכולה לסלוח וללטף אותה, אבל אני לא יכולה לעשות את אותו הדבר לעצמי. אני לא מצליחה לחוות אימהות ולשיר שירי גן ידועים לאמא. כל הגועל יוצא ממני כשאני חושבת על השירים המטופשים האלה שמהללים את אמא ומעולם לא שרתי. שהיא תבקש מהמשפחה שלה לשיר אמא יש רק אחת, לא ממני. לעזאזל, אני הילדה של אבא. אני מרגישה שאני חושבת דברים רעים, אבל אני לא מרגישה רעה. אני נסחפת וכותבת הרבה כדי להוציא את זה ממני. כל הזמן מתנצלת וקשובה, ואני רוצה להגיד, די! נגרם לי עוול. מגיע לי להחליט על הקשר, נמאס לי לתת לאחרים כל הזמן. אני לא רוצה לפגוע, אבל אני לא יכולה לגונן כל הזמן. אם כולם אומרים שחיים רק פעם אחת, למה אני צריכה לחיות את החיים האלה בשביל אדם אחר? למה אני?

כדאי לעבור הלאה. אני חושבת על המקצוע שלי בעתיד. בעבר הייתי בטוחה, עכשיו אני מעורערת והכיוונים שלי כלליים מדי. נכון לעכשיו, אני רוצה להיות שיננית או סייעת רופא שיניים. חשבתי על קבע בצבא, אבל אני בכלל לא מכירה את המערכת הצבאית. אמנם אני גם לא מכירה את מערכת הבריאות ורפואת השיניים, אבל הצבא הוא דבר אחר. למי שמכיר או מתעניין, חשבתי על להיות מ"כית. הסבירו לי שהצבא מתחשב בשיקולי כוח אדם, ציונים במבחנים בצבא ועוד כל מני דברים פחות מעניינים. אמרו לי גם שעדיף בעבורי פשוט לסיים את השירות בלי בעיות ולעבור לחיים האזרחיים. אבל אני קופצת קדימה. המבחנים בצבא, ממה שאפשר למצוא באינטרנט, מזעזעים. אני לא מאמינה שאני אצא מנקודת התחלה גבוהה, ובהתחשב בעובדה שהצבא הוא לא מערכת גמישה, בחיי, אין לי שום דבר להציע חוץ מבריאות טובה וכוח רצון. אין לזה הרבה שווי צבאי, אני מניחה. 

ובעתיד הקרוב יותר, עוד חודשיים פחות או יותר תתקיים צעדה. אני הולכת בצעדה הזאת כבר כמה שנים ברציפות. הפרטים הטכניים לא חשובים, זאת צעדה נחמדה שמתרחשת פעם בשנה ויש בה שלושה מסלולים שונים. אני מתמידה ללכת עם קרובת המשפחה היחידה שהיא בת גילי ואנחנו גם חברות טובות, ובמקרה גם דיברתי עליה בפעם שעברה. אנחנו מתמידות ובוחרות ללכת במסלול הארוך ביותר, 12 ק"מ בשעה וחצי. זה לא מן הנמנע שיהיו לנו חוויות משעשעות מהצעדות הקודמות, אבל אשאיר את זה כבר לכתיבה נפרדת. הצעדה הזאת היא אחד הזמנים הכי יפים בשנה, לדעתי. גם ויזואלית וגם רגשית. אני מבלה שעה וחצי בהליכה באזור טבעי פורח יחד עם חברה טובה מהמשפחה, זה נפלא.

ובמעבר חד, מין. אני חושבת על מין הרבה בזמן האחרון, וזה מביך. כשהייתי קטנה הייתי נוטה לחשוב על מין בתור משהו טמא או לפחות לא ראוי, נושא שילדה טובה לא אמורה להתעסק בו. מין זה מפחיד. אם זה יכאב, אם אני אתאכזב או אאכזב, עם מי אני אעשה את זה, מתי אני אעשה את זה. זה משגע אותי, כי למרות כל השאלות, אני רוצה את זה. בניגוד לרוב החיים השקולים, אני מרגישה כמו חיה, אני חייבת סיפוק כאן ועכשיו וזה כל כך טבוע בי. אני פשוט רוצה לצעוק שאני פשוט נערה חרמנית, ואולי זה אפילו בסדר להיות אחת כזאת, איברי מין הם חלק מהגוף שלי. בכל מקרה, במעבר נוסף וקשור חלקית, הגורם החסר המתבקש הוא בן זוג. זה מוביל אותי לנושא אחר, אהבה. אני לא רואה את זה קורה באופק. אני לא יכולה להגיד שאין אף אחד שאני מחבבת. יש מישהו, ואני לא אפרט מעבר לזה, חוץ מזה שאני לא מאמינה שיתפתח בינינו משהו. אנחנו לא בדיוק ידידים, יותר כמו מכרים, למרות שאנחנו חברותיים זה לזה כשאנחנו נפגשים. בפגישה האחרונה היו כל מני רמיזות, אבל הן היו יותר מבדחות מאשר רציניות. אני מאוד משתדלת לא לעשות ניתוח יתר למה שהוא אומר, למרות שקשה להימנע מזה. בשורה התחתונה, גם זה משגע אותי. כי יש לי פנטזיות. גם רומנטיות וגם מיניות. אני רוצה לטרוף, לגלות איך לחוות זוגיות ואיך מרגיש מין, אני כמעט צורחת כשאני חושבת על זה וההורמונים מציפים אותי. אני גם אצרח עוד מעט כשאני אבין כמה קשקשתי עכשיו, ואצרח כשאני אחשוב איך מילדה קטנה ונחמדה נהייתי בת נוער שמתפוצצת מרוב הורמונליות, שגם מקשקשת.

מצחיק כמה שעולם פנימי שונה מהעולם החיצוני. תמיד ידעתי שיש לי דמיון עשיר ושההתעמקות בתוך המחשבות היא חלק גדול ממני, וזה פשוט מצחיק, כי במציאות לא קורה שום דבר. סדר היום שלי עדיין תקוע באותה הצורה והמציאות עדיין רגילה ודי משעממת. קשקשתי פה המון, הורדתי מהלב כמה דברים שרציתי להגיד ולא יכולתי. אני  פשוט שקועה מדי בתוך המחשבות שלי, וזה הרבה יותר כיף להיות בעולם הפנימי. אולי כיף זאת לא הקונוטציה המדויקת. הרבה יותר מסקרן.

IM ALedya
IM AL
13/01/2018 00:57
חחח סיימתי לקרוא וצחקתי כי זה כל כך דומה לקטעים שלי קורים לפעמים הצורך הזה פשוט לשתף במחשבות הכי פרטיות.
אז תגובות חחחח
טוב גם אני מרגיש לפעמים שאני נותן יותר מדי ובמודע מנסה לחשוב יותר על עצמי.
דברים קורים ומה שמתכננים לגבי העתיד לא תמיד מתרחש מי כמוך יודע זאת.
זה בסדר שיש לך מחשבות על מין זה טבעי, ואפילו בריא :)
מרגיש בנח עם עצמי שאני משתף בזה פה בבלוג למרות שאולי לפעמים אני נסחף.
אני אוהב את זה שיש עולם פנימי כל כך עשיר ומצד שני המציאות היא די יציבה למרות שכל הזמן מחפש ריגוש ושונה כך שהמציאות תדביק ולו במעט את ההעולם הפנימי העשיר והמוטרף שלי עם כל המחשבות המוזרות והפנטזיות שיש לי במוחי.
עבורך השיגרה היא סוג של ברכה לא כך ? עם כל הדברים שעברת?
נערת הגורל
13/01/2018 01:37
שמחה לשעשע, אני חושבת שהרבה אנשים יוכלו להזדהות, אחרי הכל זה הבלוג שלנו והמחשבות הכי אישיות שלנו. אולי יש היסחפות מסוימת, אבל מה רע בזה? אם לא כאן, איפה?גם אפשר לשכתב, אם רוצים. זה מה שנחמד בכתיבה.
עולם פנימי מטורף זה כיף אמיתי ואני מניחה שזה משותף לשנינו, אבל אתה צודק, שגרה בשבילי זה דבר נהדר, כבר חוויתי טלטלות בחיים ואני לא מחפשת עוד אחת. מן הסתם יש לזה כל מני צדדים וזה לא אומר לפעול כמו רובוט, אבל בגדול אם בונים שגרה טובה אז החיים מסתדרים.
God Is A Woman
13/01/2018 06:13
באמת שאת חריפה ברמות שקשה לי לתאר
את שואלת שאלות בצורה כל כך מודעת. אל תדאגי, את תגלי לבד הכל. על מיניות, יחסים.. אהבה. כשיגיע זה יכה בך חזק. כמו בכולנו.
אה, והינה ספויילר: הפעם הראשונה שלך כנראה לא תהיה כזאת מהנה.. ככה זה עם ילדים, עושים הכל לא נכון. בנים לא יודעים מה הולך אצל אישה.. איך לגשת, איך לגעת ותכלאס מה עושים עם זה. לומדים עם הניסיון והגיל.
כל הכבוד על האומץ לעמוד כנה מול עצמך ולהגיד מה שאת מרגישה. זה לא בושה בכלל.
God Is A Woman
13/01/2018 06:15
ולגבי אמא שלך, אל תתעכבי עלייה.
כמו שאת אומרת החיים קצרים מידי בשביל לחיות אותם בשביל אחרים. תחיי בשביל עצמך, אבל אל תשכחי אותה. אני מאמין שזה חשוב, משפחה. זה הדבר היחיד שישאר קבוע בחיים. גם עוד 30 שנה מעכשיו היא תישאר אמא שלך. וכמה זמן את כאן איתנו, במודעות? שנתיים-5 שנים לכל היותר נכון? בני אדם מתפתחים, כולם, גם ההורים שלנו. לי לקח הרבה זמן להבין שגם ההורים שלי הם בני אדם וגם הם יכולים להתפתח. הבעיה היא זה שהם מבוגרים ולכן השינויים קורים לאט מכדי שנוכל לשים לב אליהם. חכי, תצברי שנים ותני לה זמן להפתיע אותך. ההורים שלנו תמיד שם בשבילנו, גם אם זה לא נראה ככה. יש לנו שאלות שאנחנו לא יודעים שאנחנו צריכים לשאול ולהם יש כבר את התשובות.. ככה אני מאמין
נערת הגורל
13/01/2018 16:37
אני לא חושבת שאתה אומר משהו שאתה לא מאמין בו, אבל קשה לי להסכים עם זה. זה נכון, הורים הם גם בני אדם, אבל זה בדיוק מה שמאפשר להם לעזוב ילדים. אני יודעת שאנשים מתפתחים, כולל בני משפחה וכולל אנשים מבוגרים, אבל זה בכלל לא עניין של שינוי. אני פשוט לא מחפשת את הקשר הזה, אני לא רוצה להילחם בשם המשפחה. אני יכולה להגיד על אנשים מסוימים במשפחה שאני בטוחה שהם שם בעבורי, גם אם לא ידעתי את זה בעבר, אבל אני לא יכולה להגיד את זה על כל אחד ואחת. אין לי ספק שזה לא נאמר מכוונה רעה, אני אפילו שמחה שהצלחת לחיות עם עצמך ועם ההורים שלך, אני פשוט לא רואה את זה מתפתח באותה הצורה אצלי. אני מודה לך בכל מקרה על הדעה. מי יודע, אולי אפנים את זה.
וחוץ מזה, כן, שמעתי כבר כמה פעמים שכדאי לי להנמיך ציפיות בפעם הראשונה. נו, מילא. אני לא יכולה להגיד שאני לא מרגישה בושה בכלל בנוגע לכל מה שאמרתי, אלה דברים שאני לא מדברת עליהם בפתיחות בדרך כלל, אבל זה מעודד לראות שכן מבינים ומדברים איתי על זה. תודה לך.
אחת שיודעת
13/01/2018 23:23
אני חושבת שלא משנה מה קחרה בחיים. הורים לא שוכחים .
דם אם הם עושים טעיות ובטח אם הם עושים את הדברים "כמו שצריך"
אם את מרגישה טחב אצל אבא זה חשוב ... !!!

לגבי המיניות זה כיף לחשוב לפנטז וכשזה יגיע זה יהיה נהדר..(אולי לא בפעמים הראשונות) אבל בהמשך כן...:):)
נערת הגורל
14/01/2018 23:42
אני מרגישה מצוין עם אבא שלי, וזה בהחלט חשוב.
אני לא יכולה להגיד שאני ממש שולטת על כל נושא הפנטזיות, למרות שאני לא נמנעת מזה, ולמרות שאין לי מושג מה לעזאזל יהיה בפעמים הראשונות או בכלל, מניחה שכשנגיע לגשר נעבור אותו :)
Gemini
14/01/2018 19:58
אני שמחה שהוצאת הכל! לפעמים אנחנו כל כך שקועים ביותר מדי מחשבות וצריך להוציא אותן החוצה, ובשביל זה הבלוג נועד :)
לגבי אמא שלך, זה לא קל. הורים כמה שהם האנשים הכי קרובים לנו, ככה כל העסק גם מסתבך..
עוד קצת ותהי עצמאית יותר ותרגישי חופשיה יותר, זה יקל על התחושה שלך. ועד כה תנסי להתמודד עם זה, לקחת את המצב בקלות ולהיות שם בשבילה.. הבנתי מפוסטים קודמים שהילדות לא הייתה קלה לך, וזה הכי מגיע לך בעולם שתהי מאושרת כמה שזה לא קל בפן הזה..
בנוגע לעתיד שלך, זו בדיוק התקופה שבה הכל מעורער, ואני מקווה בשבילך שתמצאי את הכיוון שלך במהרה! אני אחרי צבא ועדין מבולבלת, מקנאה באנשים שיודעים מה הם רוצים!
אני חושבת שאת צריכה להכנס למסגרת צבאית בשביל לדעת אם זה מתאים לך, מרחוק זה לפעמים נראה מפתה אבל בעיני זה סיוט חח.. סייעת רופא שיניים תפקיד מעולה! גם טוב לעתיד! ולגבי מכית זה חוויה, השירות הסדיר שלך יהיה שונה מסדיר של חייל רגיל, שזה איפשהו יתרון.. יהיה לך שירות דיי משמעותי אני מאמינה ! :) תלכי עם ראש פתוח לצבא, יהיה מה שיהיה, וברגע שתכנסי לשיט הזה, אל תתני לו להפיל אותך!
לגבי הצעדות, זה נשמע כל כך טוב!!!
Gemini
14/01/2018 20:01
מה הרעיון מאחורי הצעדות ? אני רוצה לנסות!
ולגבי הנושא החם, המין. זה בסדר גמור שאת מרגישה ככה! כולנו בתור ילדים חשבנו שמין זה משהו טמא, כי כך חינכו אותנו לצערי ואני בטוחה שאני לא אגרום לילדי להרגיש כך.
תשמרי את התחושות האלה ותיאחזי בהם! שתמיד תהי מלאת תשוקה זה כל כך חשוב..
אני בטוחה שתמצאי את הפרטנר שלך, זה יבוא ברגע המתאים!
לגבי הפעם ראשונה, בואי נאמר שבפעם השניה והשלישית והחמישית את תביני מה כל כך מהנה בסקס :) את הפעם הראשונה אל תוותרי לעצמך, תעשי אותה עם מי שאת אוהבת, תתחברי לגוף שלך ולתשוקה שלך ותתני את כולך לאדם ששווה את זה..
נערת הגורל
15/01/2018 00:14
את צודקת, המחשבות האלה התרוצצו לי בראש הרבה עד שהוצאתי אותן, וזה בהחלט מקל. עדיין יש חוסר וודאות, בכל זאת, שירות צבאי, עבודה, כל מני תחומים חדשים מסקרנים. אני באה עם ראש פתוח להרבה דברים, בטח כשזה נוגע לצבא שבו כל אחד מספר חוויה אחרת ומי יודע מה יקרה. אני כן מקווה להסתדר ולהשתלב, גם בצבא וגם בתחום בעבודה, ולא אתן לזה להפיל אותי.
נערת הגורל
15/01/2018 00:14
בנוגע לצעדות, זה באמת טוב. ואת לגמרי מוזמנת לנסות, חפשי דרום אדום או צעדת הכלניות באינטרנט. אם זה לא בא בחשבון, תדעי שזה מתקיים כל שנה או שאת יכולה לחפש צעדות אחרות במקומות שונים בארץ. בכל מקרה זה מהנה מאוד, אפשר לבחור לצעוד בשביל קצר או ארוך, להתבודד או ללכת באופן המוני, השבילים לא קשים מדי אבל כן מגוונים והנופים יפים. אם את מחובבי ההליכה, הנופים או זמן איכות עם אנשים מסוימים אני ממליצה מאוד.
בנוגע למין. אני עדיין נורא מובכת אפילו לכתוב את המילה הזאת, וזה כנראה בא מחינוך. אמנם החינוך שלי הוא חילוני, אבל הוא גם די שמרני כשזה מגיע לנושאים כאלה. אני בהחלט מקווה שתחנכי את הילדים שלך בצורה קצת יותר יעילה. שמעתי הרבה פעמים שהפעם הראשונה היא לא בדיוק מזהירה, אבל אני מניחה שבהמשך הדרך יהיה יותר טוב. אני חייבת להגיד שהסקרנות והתשוקה הורגים אותי לפעמים. תודה על התגובה, נהניתי לקרוא ולהתעודד.
Gemini
15/01/2018 07:31
והצעדות.. אני מכירה! האמת היא שיכול להיות שבעוד שבועיים אני הולכת גם לעשות מסלול! פשוט לא ידעתי שקוראים לזה צעדות!
ובנוגע למין.. כן אני מבינה אותך לגמרי אני גם הייתי במצב כמו שלך לפני שהתחלתי עם יחסי מין, גם חינוך חילוני אבל עדיין הרגיש לי מאוד בושה לחשוב על דברים כאלה. גם גיליתי את המיניות שלי בגיל מאוד מוקדם ועדיין לא הייתה כזה מודעות לדברים האלה, עכשיו יש יותר ואני בטוחה שלדור הצעיר יותר אולי מעט קל יותר.. מה שבטוח זה שלעולם אל תרגישי בושה לגבי זה! כשזה יגיע - זה יגיע!
Gemini
15/01/2018 07:29
אני גם לא אתן לשום דבר שיפיל אותך!
תמשיכי עם הגישה הזו, עם הראש הפתוח.. זה מה שירים אותך למעלה כל פעם מחדש :)
IM AL
19/01/2018 18:24
היי, לא כתבת הרבה זמן?
נערת הגורל
21/01/2018 00:17
נכון, אתה צודק. הימים האלה נמרחים לי מבלי שאני מצליחה לכתוב, לצערי. אני עוד צריכה לתת לעצמי כמה דחיפות ואני אתחיל לכתוב שוב ושוב.
IM AL
24/01/2018 00:32
חחחח רואה שפרסמת כעת ושמח שכך, שומר את זה למחר כי כעת עסוק בשיחות ,,, ושומר את זה כמו משהו טוב ששומרים עליו.למאוחר יותר.
אם את רוצה אמשח אם תכתבי לי.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון
נערת הגורל?
זה השם שלי מאז ומתמיד. טוב, לא לגמרי. בתחילת הדרך נקראתי ילדת הגורל. הבלוג הזה אפשר לי לנשוא שם שבחרתי בעצמי, שם קלישאתי ומגוחך ללא שום הסבר, אבל אי אפשר להחליף אותו. לא מבחינתי. אני נערת הגורל, ותמיד אהיה.